מאת יונה דייטון

נבחרת ישראל חזרה מפיגור עם 3 נקודות בסיבוב השמיני כדי לנצח את ניקרגואה 3-1 בפתיחת אליפות העולם בבייסבול ביום ראשון במיאמי. לאחר שלא הצליח לשים נקודות על הלוח בשבעת הסיבובים הראשונים, הפריצה הגיעה לבסוף בשמיני מול השחקן הטוב ביותר של ניקרגואה, ג׳ונתן לואיסיגה.

ביתרון 1-0 עם שישה אאוט לסיום, ניקרגואה הביאה את לואיסיגה כדי לסגור את המשחק. במקום זאת, לאחר שהיתר סינגל לאלכס דיקרסון ואיפשר לראיין לברנוואיי להצתרף עליו, ג׳ייקוב גולדפרב ניצל חבטה מוצלחת של ספנסר הורביץ כדי להשוות את המשחק (1-1). שלוש חבטות מאוחר יותר, גארט סטאבס נתן דאבל מסיבי מול לואיסיגה כדי להעלות את הנבחרת ל3-1 לקראת הסיבוב התשיעי.

 

"[לואיסיגה] הוא ללא ספק המגיש הטוב ביותר שלהם, אחד המגישים הטובים ביותר בליגות הגדולות", אמר המאמן איאן קינסלר. "אפילו שלא הצלחנו להשיג חבטות בסיבובים הראשונים כדי להעלות על הלוח לא עשינו להם חיים קלים. נלחמנו וזה מה שאני מצפה מהקבוצה שלי, לשחק ולהילחם עד הסוף."

הישראלים קיבלו גם משחק פנומנלי מהאס שלהם, דין קרמר,שלא אפשר אף נקודה ב- 49 הפעמים שהגיש, בארבעת הסיבובים הראשונים.

"הוא זרק את הכדור ממש טוב", אמר קינסלר, "הוא די איבד את נקודת השחרור שלו שם בסיבוב השני, הוא קצת החמיץ לזמן מה אבל עשה התאמה נהדרת כדי לחזור. הזריקות הלא מהירות שלו נראו חד, הוא נראה מאוד בשליטה, אז זו היה משחק טוב מאוד עבורו".

"ממש מרוצה מהדרך שבה זה התנהל", אמר קרמר. "מייצג את המדינה, ובשביל עצמי כמבנה, לא יכולתי לדמיין שזה ילך טוב יותר".

זאק וייס, ריצ׳רד בלייר ורוברט סטוק זרקו 4 סיבובים ללא מכה, כאשר סטוק הרוויח את ההצלה ב-11 זריקות בלבד.

ישראל תפגוש את פורטו ריקו ביום שני בלילה בשעה 19:00 שעון מקומי (01:00 יום שלישי בבוקר בישראל) כאשר השמאלי קולטון גורדון אמור להיות המגיש הראשון.

 

 

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input