נבחרת ישראל הפסידה אמש (ראשון) 9-4 לנבחרת הולנד במסגרת גמר אליפות אירופה שנערכה בטורינו, איטליה. הנבחרת הובילה 4-1 באינינג השביעי אך דווקא אז קרטעה בחציו השני של האינינג השביעי ואפשרה להולנדים ליטול את היתרון עם ריצת 4-0 ובאינינג השמיני הבחורים בכחול לבן אפשרו ריצת 4-0 נוספת להולנדים שזכו באליפות אירופה בפעם ה-24.
ישראל סיימה את האליפות כסגנית האלופה ומדליית הכסף בה זכתה הנבחרת היא למעשה המדליה הראשונה אי פעם ומכל סוג שהוא באליפויות אירופה. למעשה ישראל היא הנבחרת ה-11 במספר שזוכה במדליה באליפות אירופה שנערכה 36 פעמים.

הולנד הייתה הראשונה לעלות על לוח התוצאות בחציו השני של האינינג השני, אך ישראל חזרה למשחק באינינג הרביעי. טיי קלי ומיץ׳ גלאזר התחילו את האינינג עם הליכות. קלי השלים הליכה לאחר מהלך הקרבה נהדר של רוב פלאר וגלאזר השלים את ההליכה שלו לאחר חבטת סינגל מוצלחת של ג׳ורדן פטרושקה. אסף לוונגארט חבט הום ראן שהיה שווה שני ראנים לנבחרת בדרך ליתרון 4-1.
בן ואגנר שהחליף את ג׳ואי ווגמאן בעמדת הפיצ׳ר הגיש חמישה אינינגים לפני שהוחלף על ידי באבי רוסמאן באינינג השביעי ולאחר שאפשר לשני החובטים הראשונים של הולנד להגיע לבסיס. רוג׳ר ברנדינה השווה את המשחק עם הום ראן בקלאץ׳. הריצה ההולנדית נמשכה כאשר שרלון שופ חבט את החבטה שהובילה את ההולנדים לראן שהשלים את המהפך. שופ הוסיף עוד שני ראנים בדאבל ודאשנקו ריקרדו הוסיף הום ראן משלו שקבע גם את תוצאת המשחק.

מייק גרוהן היה הפיצ׳ר של המשחק לאחר שלא אפשר לישראל לעלות על לוח התוצאות באינינג השביעי ו-וונדל פלוראנדוס הוסיף ארבעה סטרייקאאוטים באינינגים השמיני והתשיעי. רוסמאן אפשר שתי ריצות מארבע חבטות שעלו לנבחרת במשחק.

ההולנדים חבטו 13 פעמים בהשוואה ל-4 של ישראל, שביצעה שלוש טעויות בהשוואה לאחת בלבד של ההולנדים.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input