ישראל העפילה לשלב רבע הגמר של אליפות אירופה לאחר ניצחון 11-4 משכנע במיוחד על נבחרת בריטניה ביום שלישי בקומפלסו ואלטר אלופי שבסטימו טורינו, איטליה. הבחורים בכחול לבן סיימו את בית ג׳ במקום הראשון במאזן מושלם (3:0). חניכיו של נייט פיש יפגשו בחמישי בערב את נבחרת צ׳כיה על מקום בחצי גמר.

״אני עם הנבחרת בערך 15 שנים וממצב שבו כיסחו אותנו בדרג ב׳, הגענו לבסוף למצב שבו העפלנו לדרג א׳ וכעת להיות בראשות הבית בדרך לשלב רבע הגמר בדרג א׳״, אמר מנג׳ר הנבחרת נייט פיש. ״עד כה זה מסע בלתי ייאמן. בעבר חלמנו על העפלה לדרג א׳. הבחורים משחקים נהדר ומגיע להם את כל הכבוד. פתחנו עם שחקן בן 18 היום, עברי, והוא סיים 3.1 אינינגים בלי לאפשר חבטה, זה מדהים. אנחנו ממשיכים גם לחבוט וגם לשחק הגנה. השחקנים נראים נהדר.״

הופעה קבוצתית הירואית הייתה שווה ניצחון גדול, כשג׳ורדן פטרושקה ואסף לוונגארט דאגו להשלים צמדים כפולים של הום ראנס. טיי קלי ובן וונגר הצליחו להגיע לבסיס חמש פעמים כל אחד וחיברו חמישה ראנים. לשניים הצטרף שחקן הנוער עברי מרגולין שסיפק הופעת בכורה מדהימה בנבחרת הבוגרת עם ארבעה סטרייקאאוטים ב-3.1 אינינגים כשהוא לא מאפשר לבריטניה ולו חבטה אחת.

הווטרן אור גוטליב, שהחליף את מרגולין, הוסיף שלושה סטרייקאאוטס ב-2.2 אינינגים. די ג׳יי שרעבי ואיתי גולדנר, שפתח את המשחק כחובט, זרקו אינינג אחד כל אחד בלי לאפשר נקודות. שרעבי זכה לכבוד של פיצ׳ר המשחק.

לוונגארט שרק יום לפני סיפק תצוגת תכלית נגד צרפת עם שני הום ראנים משולשים, המשיך את היכולת הנהדרת שלו עם הום ראן כפול כשהחבטה שלו איפשרה לוונגר להשלים ראן משלו. ישראל השלימה עוד שני ראנים כשחבטה של טל ראל אפשרה ללוונגארט להשלים ראן, וגודלנר גם הגיע לצלחת הביתית הודות לשגיאה של הבריטים.

ירדן פטרושקה העלה את הנבחרת ל-5-0 כשהחבטה שלו ברבע השלישי עפה ליציע המרכזי שמאלי באינינג השלישי. בריטניה עלתה על לוח התוצאות בפתיחת האינינג הרביעי לאחר שתי הליכות ושתי שגיאות אבל חניכיו של פיש הגיבו באינינג החמישי עם הום ראן של לוונגארט בדרך ליתרון 8-1 ומהפיגור הזה הבריטים כבר לא הצליחו לחזור.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input