נבחרת ישראל עלתה למאזן 2-0 בבית ג׳ של אליפות אירופה שנכרכת באיטליה. אסף לוונגרט סיפק שני הומראנים של שלושה ראנים כל אחד ובן וונגר איפשר חבטה אחת בלבד והיה אחראי לשבעה סטרייקאאוטים ב-5.2 אינינגים בדרך לניצחון 10-0 על צרפת. ניצחון של הנבחרת על בריטניה מחר או לחילופין ניצחון של צרפת על רוסיה יבטיח את הכרטיס לשלב רבע הגמר.

ללוונגרט היה שלוש חבטות מוצלחות. החבטה השניה שלו באינינג השישי פתחה את המשחק לחלוטין בדרך ליתרון 5-0, בנוסף הוא המשיך להגדיל את יתרונה של הנבחרת באינינג התשיעי.

״די ג׳יי שרעבי עשה עבודה פנטסטית, ומחליפו בני וונגר היה פשוט נהדר,״ אמר נייט פיש, המנג׳ר של הנבחרת. ״לוונגרט היה אחראי לשני מהלכי הום ראן משולשים ולמרבית הנקודות שלנו, אבל זה תמיד ניצחון קבוצתי. באינינג הראשון עלינו ליתרון שני ראנים, זה היה אדיר ומשם פשוט הגדלנו את היתרון. הפיצ׳ר הפותח שלהם היה די טוב אבל הוא פשוט עשה כמה טעויות ולמזלנו הצלחנו לנצל את זה לטובתנו. אני גאה מאוד בשחקנים שלנו״.

ג׳ורדן פטרושקה פתח את המשחק עם חבטה באינינג הראשון שאיפשר לרוב פאלר ומיטץ׳ גלאזר להשלים ראנים. איתי גולדנר השלים את הראן השישי של הנבחרת כשטיי קלי ניצל טעות של ההגנה באינינג השישי. וונגר הכניס ראן משלו באינינג התשיעי לפני שלוונגרט קבע את תוצאת המשחק.

שרעבי איפשר שלוש חבטות בנוסף לארבעה סטרייקאאוטס לפני שהוחלף באינינג הרביעי. וונגר, שפתח את המשחק בבסיס הראשון, עבר לעמדת הפיצ׳ר והשלים משחק כמעט מושלם בדרך לניצחון של הנבחרת. וונגר הוסיף שתי חבטות ושני ראנים משלו בעוד שמיטץ׳ גלסר שוב היה נהדר עם שתי חבטות, שתי הליכות ושני ראנים.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input