נבחרת ישראל ניצחה ביום ראשון במשחק הפתיחה של אליפות אירופה בבייסבול שבטורינו איטליה את נבחרת רוסיה 2-1 במשחק מותח שהסתיים באקסטרה אינינג. הפיצ׳ר הרוסי אדריאן רודריגז טלז ביצע הפרה כשג׳ורדן פטרושקה היה בבסיס השלישי, ומשם המשיך להשלים את הראן המנצח עבור נבחרת ישראל בחציו השני האינינג ה-10.

ישראל משחקת בבית ג יחד עם רוסיה, צרפת ובריטניה. שתי הקבוצות הראשונות מכל בית יעלו לרבע גמר. השניים האחרים ישחקו בבית התנחומים.

צ׳ארלס ״באבי״ רוסמן, היה הפיצ׳ר המנצח עבור הנבחרת לאחר שהחליף את די ג׳יי שרעבי והשלים חמישה פסולים למרות שהגיש רק לשלושה חובטים בלבד!

רוסמן שהחליף את שרעבי בחציו הראשון של האינינג התשיעי כשלנבחרת רוסיה היה כבר אאוט אחד וכשהבסיסים היו מלאים, השלים מהלך כפול כדי לסיים את האינינג. רוסמן פתח את האינינג ה-10 עם רצים בבסיס הראשון והשני- בהתאם לחוקים הבינלאומיים במצב של אקסטרה אינינג- הכדור הראשון אותו הגיש פגש מחבט רוסי, אך הנבחרת השלימה מהלך כפול, לאחר מכן באבי השלים את האאוט השלישי על ויאלצב ואסילב כדי לסיים את החצי הראשון של האינינג העשירי.

אופיר כץ, החובט של נבחרת ישראל פתח את החצי השני של האינינג העשירי עם חבטת באנט ששלחה את פטרושקה לבסיס השלישי, ממנו הוא השלים את הראן המנצח בהגשה הרוסית הראשונה לטיי קלי.

"הכל היה בזכות שג׳ואי ווגמן זרק 8 אינינגים והשחקני הגנה האמצעיים שלנו שחקו נהדר והאמינו שאנחנו הולכים למצוא דרך לנצח משחק צמוד," אמר נאט פיש לאחר משחקו הראשון כמאמן של הנבחרת. "זה היה משחק מורט עצבים שהלך לדרכנו בסופו של דבר."

ג׳ואי ווגמאן שפתח את המשחק סיים ערב נהדר, לאחר שבמשך שמונה אינינגים איפשר ראן אחד על שלוש חבטות בלבד. וואגמן השלים שבעה סטרייקאאוטס לצד הליכה אחת. 

רוסיה הייתה הראשונה לעלות ליתרון לאחר חבטה של גיידיס סולר הינוחוסה שבעצמו הגיע לבסיס השני, הביאה את דויד ולאסקז לראן של הרוסים באינינג הרביעי. ישראל השוויתה את המשחק לאחר מהלך הקרבה נהדר של מיטץ׳ גלאזר שחבטת הבאנט שלו הספיקה לראן של קלי באינינג השישי. קלי היה השחקן הישראלי היחיד שסיים את המשחק עם חבטות מרובות.

ישראל תפגוש הערב בשעה 18:00 את נבחרת צרפת בידיעה שניצחון יכול להספיק להעפלה לשלב רבע הגמר.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input