החלום נגמר. נבחרת ישראל הפסידה ביום שלישי 7-6 לרפובליקה הדומיניקנית, וסיימה את דרכה במשחקים האולימפיים. המשחק שנערך באצטדיון יוקוהומה היה כזה של להיות או לחדול והרפובליקה הדומיניקנית שניצחה הודות לחוזה באוטיסטה שחבטה שלו הובילה לראן של נפרי פרז בסוף האינינג התשיעי, ראן שניצח את המשחק והשאיר את חלומה של הרפובליקה הדומיניקנית במרוץ למדליית הזהב. ישראל סיימה את הטורניר האולימפי במאזן של 1-4.

ישראל פתחה את האינינג התשיעי כשהיא מובילה 6-5 הודות לדני ולנסיה שחבטת ההום ראן שלו הובילה לריצה נוספת בתחילת האינינג השמיני. זאק ווייס שהיה הזורק האחרון של הנבחרת באינינג השמיני, נכנס לבעייה בסוף התשיעי כאשר איפשר הום ראן לחואן מיסס.

מאמן נבחרת אריק הולץ, בחר לשלוח את את ג׳ייסון גוזמאן לבסיס, ולאחר מכן החליף את ווייס בדי ג׳יי שרעבי שהגיש כדור שכמעט וסיים את האיניניג במהלך הגנתי כפול אך סקוטי בורצ׳אם לא הצליח להשלים את זריקת ההמשך.

שרעבי כמעט והשלים סטרייקאוט אך הפעם היה זה שופט המשחק קאטסומי מאנבה הכריז על הגשה שלא הייתה לסטרייק זון (בול) מה שהוביל לזריקה נוספת כשהפעם באוטיסטה הצליח לחבוט בכדור כדי לקבוע ניצחון דומיניקני.

לואיס קאסטיו שלא אפשר לנבחרת ישראל לעלות על לוח התוצאות באינינג התשיעי היה הזורק המנצח. חוליו רודריגז הצטיין עבור הרפובליקה הדומיניקנית עם שתי חבטות והכניס 2 ראנים.

ווייס איפשר שלושה ראנים משלוש חבטות בשלושה אינינגים, והשלים חמישה סטרייקאוטס. ג׳וש זייד איפשר שני ראנים בארבעה אינינגים, וג׳ייק פישמן איפשר שני ראנים. האינינג ההתקפי הטוב ביותר של הנבחרת היה הרביעי כשחבטה של מיטץ׳ גלאזר הובילה ל ראנים של טיי קלי וזאק פנפרייז, לאחר מכן הגיע תורו של בירצ׳אם להוביל לראן של גלאזר. חבטה של איאן קינסלר הובילה לראן של בורצ׳אם.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input