נבחרת ישראל העפילה ביום ראשון לשלב רבע גמר המשחקים האולימפיים בטוקיו לאחר שניצחה את מקסיקו 12-5 באצטדיון הבייסבול יוקוהמה שביפן. דני ולנסיה הבריק עם הום ראן, בין ה3 ראנים שהכניס. לניק ריקלס היו גם 3 RBI למנצחים, בעוד שמיץ גלסר וזאק פנפרז הוסיפו כל אחד זוג RBI.

הניצחון הראשון של ישראל בטורניר הגיע במשחק של להיות או לחדול, ובסופו חניכיו של אריק הולץ הדיחו את מקסיקו מהטורניר בדרך לרבע הגמר. נבחרת ישראל תפגוש ביום שני את קוריאה לה הפסידה 6-5 לאחר הארכה במשחק הפתיחה, וזאת כשניצחון ברבע הגמר ישלח את הבחורים בכחול לבן לחצי הגמר למאבק על מדליה.

ישראל הייתה הראשונה לעלות ליתרון באינינג הראשון עם חבטה מוצלחת שאפשרה לוולנסיה להשלים ראן. הזורק הפּותח ג׳וש זייד היה אדיר בשני האינינגים הראשונים וישראל הגדילה את יתרונה באינינג בשלישי עם הום ראן של ולנסיה שהוביל גם לשני ראנים נוספים, וגם שני ראנים להם היה אחראי ריקלס.

מקסיקו חזרה למשחק עם ארבעה ראנים ואדריאן גונזאלס היה אחראי לראן נוסף לקראת סוף האינינג השישי כדי לצמק את התוצאה ל- 6-5. המומנטום עבר לצד המקסיקני עד שזאק וייס השלים שני סטרייקאאוטס כדי לסיים את האינינג ואת הקאמבק של מקסיקו.

ישראל השתלטה מחדש על המשחק כשגלאסר ופנפרייז חבטו סינגלים שהובילו לארבעה ראנים (2 כל אחד) מתוך השש של הנבחרת באינינג השביעי.

ג׳ייק פישמן, שהחליף זייד באינינג השלישי, היה הזירק המנצחה של הנבחרת. הוא התיר ריצה אחת ב -1.2 אינינגים. וייס הוסיף 3 סטרייקאאוטס בשני אינינגים. די ג׳יי שרעבי השלים שני אינינגים בהם הוא לא איפשר למקסיקנים לעלות על לוח התוצאות ובן וואנגר זרק אינינג תשיעי מושלם.

 

 

 

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input