נבחרת ישראל ספגה היום (שישי) את הפסדה השני בשני משחקים במשחקים האולימפיים בטוקיו לאחר הפסד 8-1 לארצות הברית באצטדיון הבייסבול יוקוהמה. קבוצתו של אריק הולץ תסיים את הבית המוקדם במקום השלישי וביום ראשון בשעה 06:00 שעון ישראל, תפגוש את הנבחרת שתסיים את בית א׳ במשחק שממנו אין דרך חזרה.

טיילר אוסטין העלה את האמריקאים ליתרון  באינינג השלישי לאחר שחבט הום ראן בין 3 חבטות שהובילו ל3 ראנים נוספים שהגדילו את יתרונה של נבחרת ארצות הברית. בובה סטרלינג ואדי אלוורארז הוסיפו שני ראנים כל אחד. הזורק ג׳ו ריאן איפשר ראן אחד ועשה 5 סטרייקאאוטים בשישה אינינגים כדי להבטיח את הניצחון.

ג׳ואי ווגמן שפתח בעמדת הזורק, התחיל את המשחק נהדר עם ארבעה סטרייקאאוטים בשני האינינגים הראשונים לפני שהסתבך עם שני אאוטים באינינג השלישי. די ג׳יי שרעבי סיפק משחק נהדר בעמדת הזורק לאחר שהאמריקאים לא הצליחו לעלות על לוח התוצאות באינינגים הרביעי והחמישי. דני ולנסיה העלה את ישראל על הלוח עם הום ראן מפלצתי. בארבעת האינינגים הנותרים הזורקים הישראלים איפשרו לאמריקאים לעלות על הלוח, כשראיין לברנוואי המשחק בעמדת התופס היה היחיד שסיים את המשחק עם מספר חבטות מוצלחות.

הולץ וידא שכל שחקני הסגל יקבלו הזדמנות לשחק. הזורק הוטרן שלמה לייפץ כפה פסילה כפולה על האמריקאים ואלון ליישמן השלים אינינג נהדר כשלא איפשר לאמריקאים לעלות על לוח התוצאות. אסף לוונגרט עלה כמחליף בהגנה וטל הראל עלה כחובט באינינינג התשיעי.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input