נבחרת ישראל ספגה ביום חמישי הפסד כואב ודרמטי לנבחרת דרום קוריאה בתוצאה 6-5 בתום 10 אינינגים, במשחק הפתיחה של הנבחרת באולימפיאדת טוקיו באצטדיון יוקוהמה שביפן. קונוו פארק הקוריאני הבטיח את הניצחון של נבחרתו לאחר שג׳רמי בלייש ניסה לפסול את החובט יוז׳י יאנג אך הכדור שפשף את הקוריאני שמשחק בעמדת התופס כשהבסיסים היו מלאים.

שחקניו של אריק הולץ היו הראשונים לעלות ליתרון של 2-0 לאחר חבטת הום ראן של איאן קינסלר באינינג השלישי. קוריאה הצליחה להשוות את התוצאה. לאחר מכן במהלך האינינג השישי היה זה ראיין לבארנוואיי שחבט הום ראן כאשר היה שחק נוסף בבסיסים מה שנתן לנבחרת יתרון של 4-2. זאק וויס ששיחק בעמדת הפיצ׳ר ניסה לפסול את קוריאה באינינג השביעי אך הקוריאנים הצליחו להשתלט על המשחק ולהפוך את קוריאה התוצאה ל-5-4 עם שלושה הום ראנים. הדרמה נשכה ועמוק בתוך האינינג התשיעי שוב היה זה לבארנוואי שחבט הום ראן כדי להשוות את התוצאה. שג׳וש זייד מצליח לפסול את הקוריאנים כדי לכפות אינינגים נוספים.

בהתאם לחוקים הבינלאומיים, האינינגים שמשוחקים לאחר האינינג התשיעי, מתחילים כאשר לקבוצה החובטת יש רצים בבסיס הראשון והשני. נבחרת ישראל לא הצליחה לנצל את זה לטובתה כשמיטץ׳ גלאזר, סקוט בורצ׳אם וקינסלר נפסלו בזה אחר זה. ג׳ייגיון הוואנג חבט באנט שאיפשרה לרצים הקוריאנים ניסיון לנצח את המשחק עמוק בתוך האינינג ה-10 אך טיי קלי ביצע תפיסה נהדרת. בלייש מילא את הבסיסים וכשהזריקה האחרונה ניתזה מהחולצה של קיונגמין הור, הקוריאנים הצליחו להשלים את ראן שנתן להם את הניצחון.

קוריאה חבטה 11 חבטות במהלך המשחק אל מול 7 של נבחרת ישראל בהובלתו של ג׳י וואן הו המשחק בעמדת השורטסטופ שסיים את המשחק עם שלושה חבטות מוצלחות שהובילו לשלושה ראנים. הפיצ׳ר הפותח של הקוריאנים טייאין וואן איפשר שתי ראנים אך גם השיג חמש פסילות בשלושה אינינגים. סונגווהאן או שהגיש ללאברנוואי את ההום ראן השני שלו סיים את המשחק גאדי המשחק לאחר שבמהלכו איפשר ראן אחד לצד חמש פסילות בשני אינינגים.

טרגדיה היכתה בנבחרת עם פציעתו של הפיצ׳ר הפותח ג׳ון מוסקוט לאחר שזרק 9 הגשות. פישמן איפשר שתי ראנים ב-3.2 אינינגים, ווייס איפשר שלוש ריצות בשני אינינגים. זייד הגיש עבור נבחרת ישראל ב-2.1 אינינגים ללא נקודות, ואלכס כץ הגיש אינינג אחד בו לא איפשר חבטה או ריצה.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input