נבחרת ישראל בבייסבול תבקר בלנקסטר, פנסילבניה, כחלק ממחנה האימונים הקדם אולימפי שלה. הלנקסטר בארנסטורמרס יארחו את הנבחרת למשחק מול כוכבי עמק סוסקהאנה באצטדיון קליפר מגזין ביום שבת, 17 ביולי. המשחק יתחיל בשעה 1200.

ליגת סוסקהאנה היא ליגת מכללות מבוססת, שהחלה את דרכה בשנת 1935. היא מורכבת משמונה קבוצות במחוז יורק שמתמודדות בעונה בת 34 משחקים. הכוכבים של עמק סוסקהאנה יכללו גם שחקני מכללות מליגת הספורט של אוניברסיטת פנסילבניה.

המשחק הוא אחד מתשע שהנבחרת תשחק בארצות הברית במהלך מחנה האימונים שלה. מידע כבר פורסם לגבי המשחקים נגד הניו יורק בולדרס בפומונה, ניו יורק, ביום שני, 12 ביולי ונגד בריסטול בלוז וגלי אושן סטייט בהרטפורד, קונטיקט, בימי רביעי-חמישי, 14-15 ביולי. נפרסם משחקים נוספים בימים הקרובים.

"אני מאוד מתרגש לחזור ללנקסטר, שהיא עיר בייסבול נהדרת. יש לי זיכרונות כה נעימים מהתקופה שעבדתי בהנהלת הבארנסטורמרס במהלך עונת האליפות ב2006," אמר אדם גלדסטון, מסגל הנבחרת ומנהל הטכני של הנבחרת. "אנו אסירי תודה לצוות ההנהלה של ברנסטורמרס שעזרו לארגן את המשחק. תודה מיוחדת לחברי הוותיק ג׳ף ברקדול על שהרכיב ומנהל את כוכבי עמק סוסקהאנה. אני בטוח שזה יהיה אחר הצהריים בלתי נשכח לכל האוהדים שיגיעו."

"אנו שמחים לארח את נבחרת ישראל באצטדיון קליפר מגזין כשהם מתכוננים לאולימפיאדת 2021," אמר מייקל ריינולדס, המנהל הספורטיבי של הברנסטורמרס. "זו הזדמנות נהדרת וחוויה עבור כל קהילת מרכז פנסילבניה. במיוחד עבור אוהדי הבארנסטורמרס שיזכו לראות את בלייק גיילן וג׳רד לקינד לפני שהם יוצאים ליפן עם חבריהם לנבחרת ישראל."

המשחק יהיה שיבה הביתה למיניהם עבור שחקני נבחרת ישראל הנ"ל שמשחקים גם עבור הבארנסטורמרס בליגה האטלנטית. גיילין הוא אגדה במועדון ומלך הום רנס של הבארנסטורמרס בכל הזמנים. העונה תהיה השלישית של לקינד במדי לנקסטר.

"לנקסטר הייתה בית הקיץ שלי במשך כמחצית הקריירה שלי", אמר גיילן. "האוהדים והעיר תמיד תומכים כל כך והם תמיד חלק מהמסע שלי. זו תהיה חוויה מגניבה לשחק בפני אותם אוהדים נאמנים במדי הנבחרת, שכן הם היו שם כשהתחיל דרכי בנבחרת."

נבחרת ישראל בבייסבול תתמודד בפעם הראשונה במשחקים האולימפיים. זו נבחרת הכדור הראשונה שתיצג את ישראל במשחקים האולימפיים מאז 1976, כאשר נבחרת ישראל בכדורגל שיחקה במונטריאול. טורניר הבייסבול האולימפי בן שש הקבוצות יתקיים בין התאריכים 28 ביולי עד 7 באוגוסט.

על האגודה הישראלית לבייסבול

האגודה הישראלית לבייסבול נוסדה בשנת 1986 ומפקחת על צמיחת הספורט במדינה מאז, והגיע לשיאו עם ההעפלה ההיסטורית של נבחרת ישראל למשחקים האולימפיים ב-2020 בטוקיו. האגודה היא חברה בוועד האולימפי בישראל, הקונפדרציה לבייסבול האירופי (CEB), הקונפדרציה העולמית של בייסבול סופטבול (WBSC), הליגה הבייסבול הבינלאומית (MLBI) וLittle League Baseball .

כחלק מהרחבת פעילויות הבייסבול בישראל, האגודה בונה מגרשים חדשים ומצפה להשלמת המתחם החדש של בית שמש שיארח טורנירים בינלאומיים, כמו גם את המגרש ברעננה, מתקן משותף לבייסבול וכדורגל. יש גם תוכניות להרחיב את מגרש הספורטק תל אביב ולהוסיף תאורה. למידע נוסף, אנא צרו קשר עם מנהל הנבחרת, פיטר קורץ, בכתובת

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input