הנבחרת תגיע להרטפורד במהלך המחנה הקדם אולימפי

נבחרת ישראל בבייסבול תשחק בקיץ שני משחקים באצטדיון על שם דאנקין דונאטס בהרטפורד, קונטיקט, כחלק ממחנה האימונים הקדם אולימפי. הנבחרת תתמודד מול בריסטול בלוז ביום רביעי, 14 ביולי, ואושן סטייט גלים ביום חמישי, 15 ביולי. הבלוז והגלים חברי ליגת הקיץ של בייסבול מכללות בניו אינגלנד.

ג׳וש סולומון, הבעלים של הרטפורד גוטס שמשחקים באצטדיון דאנקין דונאטס, שיתף פועלה עם הנבחרת בכדי לארגן  את המשחקים האלה. הגוטס הם קבוצת בת של הקולורדו רוקיז.

 "אנו שמחים שנוכל לבקר בהרטפורד במהלך ההכנות האולימפיות שלנו", אמר מנהל הנבחרת, פיטר קורץ. "אני רוצה להודות לג׳וש סולומון על כך שהוא עזר באירגון המשחקים. ג׳וש הוא חבר אמיתי של אגודת הבייסבול ותרם בנדיבות למטרתנו. אני יודע שהוא תכנן להיות בטוקיו כדי לעודד אותנו באופן אישי ומכיוון שזה לא יכול לקרות, לפחות נוכל לשחק שני משחקים על המגרש שלו בהרטפורד."

המשחקים בהרטפורד יהיו חזרה הביתה עבור מספר שחקני נבחרת ישראל, כולל סקוט בורצ׳אם, ששיחק עבור הגוטס בעונות 2018 ו- 2019.

"הייתי בר מזל שיכולתי לשחק בהרטפורד בליגות המיינורס", אמר בורצ׳אם על זמנו עם הגוטס. "אצטדיון דאנקין דונאטס  הוא אחד המתקנים היפים ביותר במדינה, ממשטח הדשה ועד לחדרי ההלבשה. שלא לדבר על האוהדים שמביאים את האנרגיה בכל ערב."

יש גם כמה שחקני נבחרת ישראל שהתחרו בליגת הקיץ של בייסבול מכללות בניו אינגלנד. ג׳וש זייד שיחק בטורינגטון ב -2006, ריאן לברנוואי במנצ׳סטר ב-2007, אלכס כץ בדנברי ב-2014, ג׳רמי וולף בניופורט וסימון רוזנבאום בורמונט בשנת 2015, ובן וונגר בבלו סוקס בשנת 2018.

נבחרת ישראל בבייסבול תתמודד בפעם הראשונה במשחקים האולימפיים. זו נבחרת הכדור הראשונה שתיצג את ישראל במשחקים האולימפיים מאז 1976, כאשר נבחרת ישראל בכדורגל שיחקה במונטריאול. טורניר הבייסבול האולימפי בן שש הקבוצות יתקיים בין התאריכים 28 ביולי עד 7 באוגוסט.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input