מנהל נבחרת ישראל בבייסבול, פיטר קורץ, הגיש את השמות של 44 שחקנים שמהווים הסגל המורחב של הנבחרת לקונפדרציה העולמית של בייסבול וסופטבול.  הסגל הסופי בן 24 שחקנים שייסע למשחקים האולימפיים ייבחר מתוך השחקנים שנכללים בסגל המורחב.  WBSC הוא גוף השלטון העולמי של בייסבול ומארגן את תחרות הבייסבול במשחקים האולימפיים.

הסגל כולל את כל 24 השחקנים שהובילו את הנבחרת לאולימפיאדה דרך מוקדמות האולימפיים של בייסבול אירופה / אפריקה ב- בספטמבר 2019 באיטליה. ישנם 12 שחקנים ששיחקו עבור ישראל באליפות העולם לבייסבול בשנת 2017, בה הנבחרת הפתיעה רבים והגיעה לרבע הגמר וסיימה במקום השישי בעולם. הדור הבא של שחקני בייסבול הישראלים מיוצג גם עם שישה שחקנים שעזרו לישראל לסיים במקום הראשון במוקדמות אליפות אירופה U18 בשנת 2019 בשוודיה.

לצד תשעה שחקנים ששיחקו בליגה המקצוענית ה הMLB, נמצאים גם ארבעה שחקנים המשרתים כיום בצה״ל כספורטאים מצטיינים ושניים נוספים שיתגייסו באותו מעמד בשנה הקרובה.

הנבחרת תקיים את מחנה האימונים הראשון שלה במאי באריזונה ואז ייפגשו שוב בתחילת יולי בניו יורק, שם תשחק סדרת משחקי הכנה לפני שתטוס לטוקיו לאולימפיאדה.

הסגל המורחב של נבחרת ישראל למשחקים האולימפיים ב -2021:

פּיצ׳רים (21): ג׳רמי בלייך, אריק ברודקוביץ, ג׳ונתן דה-מארטה, ג׳ואי ווגמן, בן וונגר, זק וייס, ג׳וש זייד, אלכס כץ , ג׳ארד לקינד, אלון ליישמן, שלמה ליפץ, שלמה ליפמן, עברי מרגולין, ג׳ון מוסקוט, גייבּ קראמר, דין קרמר, מאט סורן, ג׳ייק פישמן, עידו פלד, דין פלמן, דייויד שרעבי.

תופסים (3): טל אראל, ריאן לברנוואי, ניק ריקלס.

שחקני אינפילד (12): שקד ברוך, סקוט בורצ׳ם, איתי גולדנר, מיץ׳ גלסר, דני ולנסיה, אסף לוונגרט, זאב מור, זאק פנפראס , איאן קינסלר, טיי קלי, סימון רוזנבאום, קאי פריסם.

שחקני אוטפילד (8): דוד אבן עזרא, נתן בש, בלייק גיילן, ג׳רמי וולף, רוב פולר, ג׳ייק רוזנברג, נועם קליסר, אורי שני.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input