יום ראשון היתה הגשמת חלום עבור המגיש הישראלי דין קרמר - ועבור רבבות אוהדי בייסבול בארץ הקודש ובעולם. קרמר, בן 24, הפך לאזרח הישראלי הראשון מלידה ששיחק בליגת העל (MLB), והופעת הבכורה שלו הייתה בלתי נשכחת כשהוא הוביל את הבולטימור אוריולס לניצחון 5-1 על הניו יורק ינקיז.

קרמר איפשר רק נקודה אחת בלבד ממכה אחת לאורך 6 אינינגס כדי לזכות בניצחון. הוא פסל 7 חובטים בסטרייק אאוט, שהיה הכי הרבה שפיצ׳ר מהאוריולס השיג בהופעת הבכורה שלו ב- MLB זה למעלה משני עשורים! עם זריקות שהגיעו ל155 קמ"ש, קרמר פסל את שני המחבטים הראשונים איתם התמודד בסטרייק אאוט. הוא נקלע לקשיים כשהיאנקיז קיבלו את המכה הבודדת שלהם נגדו באינינג השני, אבל אז פסל קרמר 11 חובטים רצופים ועזב את המשחק אחרי 6 אינינגס כשהקבוצה שלו מובילה 4-1.

" בגאווה אדירה צפיתי בשחקן הנבחרות הלאומיות לנוער ולמבוגרים שהצטיין בהופעת הבכורה שלו במייג׳ור ליגס נגד היאנקיז מניו יורק", אמר ג׳ורדי אלטר, נשיא אגודת הבייסבול הישראלי. "ראינו את דין גדל כחבר בקבוצות הלאומיות שלנו והיה נהדר לחלוק את ההתרגשות הזו עם העולם הערב. הנבחרת האולימפית ונבחרת ישראל מצפה לראות את דין ממשיך לקריירה MLB ארוכה ומוצלחת.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input