המראה של דגל ישראל מתנופף מעל מגרש הבייסבול באולימפידת טוקיו הוא חלום של כל אוהד בייסבול יהודי. האגודה הישראלית לבייסבול השיקה לאחרונה מגבית (קמפיין קראודפאנדינג) שתעזור לנו לשלוח את נבחרת ישראל לשלושה טורנירים שאנו חייבים לנצח כדי להגיע למוקדמות אולימפיאדת טוקיו 2020. עם עזרתך, נצליח לגייס את הכספים שיאפשרו לנו להתחרות ולהגיע לאולימפיאדה.

הטורנירים האלה יתרחשו באירופה במועדים שונים של 2019. אנו חייבים לנצח בטורנירים האלה כדי לזכות בהזדמנות הנחשקת באולימפיאדת טוקיו.

הכספים שאנו מגייסים יעזרו ל-25 שחקנים וצוות המאמנים להגיע לטורנירים השנה. ההוצאות שלנו כוללות: כרטיסי טיסה לאירופה ותחבורה מקומית, לינה, מזון, מדים וציוד, ואימונים לפני הטורנירים, כולל שכירת מגרשים.
נבחרת ישראל כוללת 10 שחקנים אמריקאים יהודיים מקצועיים שעלו לארץ כדי לשחק בנבחרת לקראת האולימפידה.

ההצלחה המדהימה של נבחרת ישראל ב-2017 בוורלד בייסבול קלאסיק עדיין נשארת בזיכרוננו. השחקנים המקומיים שלנו קיבלו מוטיבציה והשראה כשראו את נבחרת ישראל בבמה בינלאומית, וזה דחף אותם להיות שחקנים עוד יותר טובים.

לראות נבחרת ישראלית משחקת באולימפידת טוקיו מתחת לדגל ישראל יהיה אירוע יותר מרגש ממה שראינו אי-פעם בבייסבול הישראלי. אבל, לא נוכל להגיע למעמד זה בלי עזרתך. עם תרומה פטורה ממס למגבית שלנו, אתה יכול להיות חלק נכבד מהמסע המופלא הזה ומההצלחה העתידית של נבחרת ישראל באולימפיאדת טוקיו 2020.

אנא לחצו כאן כדי לתרום - /https://www.jewcer.org/project/israelbaseballolympics/ 

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input