כדי להביע את ההערכה שלנו לעבודה הקשה ומסורה של צוות המאמנים במשך השנה, האגודה הישראלית לבייס-בול אירגנה יום הערכת המאמנים ביום שישי ה-29 ביולי בכפר הבפטיסטים. יותר מ-25 מאמנים הגיעו להשתתף מכל רחבי הארץ. "המאמנים שלנו הם לב ליבו של האירגון שלנו ועובדים כל כך קשה כל שבוע כדי להכין את השחקנים לעונת המשחקים והם תומכים בקבוצות שלהם במשך השנה," אומר ג'סטין פידן, המנהל התפעולי של האיגוד. "האירוע הזה היתה מחווה קטנה של תודה על כל מה שהם עושים."

האירוע יצא לדרך עם חלוקת המאמנים לשתי קבוצות שייצגו את איזור השרון ושאר הארץ. הם עלו על המגרש ושיחקו משחק ידידותי מאוד של סופטבול. היו כמה "הום רנים" - ג'סטין חבט אחד מעבר לגדר, וכמו כן המאמנים אורי ווכספרס ממודיעין ויונתן שכטר מרעננה.

המאמנים עשו מאמצים גדולים לתפקד כפיצ'רים בסיגנון סופבול עם הצלחה חלקית, אבל היו כמה סטרייקים. תחבושות ברכיים, חבילות קרח ונשיפות רבות ציינו את המשחק. שתי הקבוצות הכניסו הרבה "ראנים" והתוצאה הסופית תישאר בגדר הלא ידוע. מה שכן, המאמנים מאוד נהנו מלהיות במגרש בתוך ה"אקשן" במקום לעמוד בצדדי המגרש ולהעביר הוראות לשחקנים.

אחרי המשחק היה "על האש" ברמה הכי גבוהה, שהיכנו במיומנות גבוהה מל לוי וג'סטין. האירוע היה מאוד מוצלח והרשמה ליום הערכת המאמנים פתוח ל-2019!

עבוד תמונות נוספות, לחץ כאן.

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input