אסף מתאמן בארה"ב

ספורטאי בצהל, מאמן של הנבחרת ה-U14 ומאמן האקדמיה לבייסבול בישראל, אסף לוונגרט, חזר לא מזמן מנסיעה לארה"ב, ששם הוא התאמן בכמה מקומות, בתמיכת האגודה הישראלית לבייס-בול. עכשיו, אחרי שחזר לשגרה והפנים את כל מה שקרה, הוא מספר לנו על החוויות שלו בשלושת הערים שבהן ביקר.

סטוקטון: העצירה הראשונה בטיול שלי, התאמנתי במשך שבועיים במכללת דלתא והתאמנתי עם דין קרמר (מנבחרת ישראל ושמשחק באירגון הדודג'רס) כל יום אחרי האימון של קבוצת דלתא. למדתי הרבה מהמאמנים במכללה, מבחינת חבטות והשדה כמו גם אסטרטגיות הגנה קבוצתית שאני אנסה לשלב בקבוצת U14 שלי וקבוצת האקדמיה שלי בעונה הקרובה. בנוסף לכך, האימונים עם דין היו חוויה נהדרת, לדבר אתו וללמוד ממקור ראשון על החיים של שחקן בייסבול מקצועי. המאמן הראשי של דלתא דיבר איתי בסוף השהייה והזמין אותי להצטרף לקבוצה בשנה הבאה.

סיאטל: עצירה שנייה בטיול שלי, אקדמיית בייסבול דרייבליין, התאמנתי פה במשך שבועיים בחבטות והגשות. המקום הזה הוא מרכז קטן עבור שחקן בייסבול ,יש חבר'ה מהליגה הקטנה, שחקנים עצמאיים וכמה מגישים מ-MLB שמתאמנים עם בחורים מהמכללה ומהתיכון, מלמדים אותם מהניסיון שלהם, חוויה מגניבה. למדתי טכניקת חבטה חדשה שהיא החבטה ה"חדשה" בעולם הבייסבול ונמצאת בשאלה גדולה עכשיו בעולם, אבל אני שמח שלמדתי אותה, גם למדתי אימונים חדשים עם כדורי משקל בשביל טיפוח וחיזוק הזרוע שאני אלמד מגישים שירצו. החלק הזה נגמר בציוץ ממנהל החבטות בדרייבליין ג'ייסון אוצ'רט (תמונות בסוף הכתבה) שהוביל לעוד שלושה מאמני מכללות שיצרו איתי קשר לגבי האופציה של לבוא למכללה שלהם, עכשיו אני צריך לשלוח להם סרטונים וציוני תיכון.

סייפרס: העצירה האחרונה בטיול שלי, התאמנתי במשך שבוע וחצי במכללת סייפרס. סייפרס היו באמצע העונה אז היו להם שלושה משחקים לשבוע אז לא יכולתי להתאמן כל כך הרבה כמו שיכולתי בדלתא ובדרייבליין אבל כן חוויתי את המנטליות של עונה בעיצומה כך שזה היה דבר טוב להבין. במהלך המשחקים עשיתי את החימום וה-BP ובמשחק ישבתי על הספסל איתם. אותו הדבר כמו בדלתא, המאמן של סייפרס ועוזר המאמן שלו דיברו איתי בסוף השהייה שלי ואמרו לי מה החזקות והחולשות שלי והזמינו אותי להצטרף אליהם בשנה הבאה.

בחזרה למציאות עכשיו, אני רוצה להתחיל את קריירת המכללה שלי כמה שיותר מהר - אני אהיה מבוגר בשלוש שנים משאר הקבוצה. חוץ מזה אני עובד עכשיו כדי לשלוח כמה שיותר מידע למי שאני בקשר אתו כדי להשיג אימון יותר טוב עבור הילדים ואני מקווה שנראה שיפור אצל הילדים ואצל החבר'ה של הנבחרתהלאומית.

אני רוצה להודות לאגודה הישראלית לבייס-בול על שעזר לי לממש את הטיול הזה. הספקתי הרבה, הצלחתי גם ליצור הרבה קשרים שבתקווה יוכיחו את עצמם מועילים בעתיד.

{gallery}Tweets{/gallery}

 

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input