בייסבול בלב השרון חגג עשר שנים של פעילות באירוע חגיגי ביום ו' ה-12 בפברואור בתל מונד. מקבוצה קטנה של כ-10 שחקנים ב-2006, התוכנית גדלה לארבע קבוצות היום, וממשיכה להתרחב.
לשחקני ארבעת הקבוצות הצטרפו שחקנים, הורים ומאמנים ותיקים שהיו מעורבים בתוכנית בשנים קודמות. נייט פיש, המאמן הראשי של נבחרות ישראל, ברך את כל מי שעזר לתוכנית הקטנה, אך תוססת להפוך למציאות לאורך השנים.
מרגו שוגרמן, מזכ"ל האגודה הישראלית לבייס-בול ואחראית על תוכנית הבייסבול של לב השרון, דיברה על התרומה היוצאת דופן של מייסדת התוכנית מיכל סילברמינץ וכל המאמנים שתרמו רבות לפיתוח הבייסבול באיזור לב השרון. היא גם הזכירה את המאמן האהוב אליהו גקסון, ז"ל, שהיה חלק אינטגרלי של הבייסבול בתל מונד עד מותו. היא גם ציינה שהיום, תוכנית הבייסבול בלב השרון היא תוכנית דוברת עברית, עם רוב השחקנים אשר מגיעים ממשפחות ישראליות.
אחרי הפסקת כיבוד קצרה, האטרקציה העיקרית התחילה – משחק הוותיקים. השחקנים, ג'וניורס, קדטס והותיקים חולקו לשתי קבוצות – הדרגונס והטייגרס, שמות שמזכירים את שתי הקבוצות הראשונות של תל מונד לפני "עידן הנטיונלס".
מספר גדול של הותיקים לא שיחקו מאז שהיו בג'ובניילס, ובכל זאת הפגינו יכולת מצוינת במשחק והוכיחו שבייסבול הוא כמו לרכב על אופניים. כמובן שהשחקנים הנוכחים גם הם שיחקו ברמה גבוהה. בסוף הדרגונס נצחו בגדול עם תוצאה של 10-1. הטייגרס יצטרכו לחכות עד המשחק של שנה הבאה בכדי לאזן את התוצאה.
אנחנו מאחלים ללב השרון עוד הרבה עשורים מהנים ומוצלחים של בייסבול.

LH4 LH3 LH2
LH8 LH10 LH9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input