תנאי שימוש

ברוכים הבאים לאתר האגודה הישראלית לבייס-בול ע״ר (להלן: ״האיגוד״). 

תנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והם מתייחסים גם לנשים.

הגלישה או כל שימוש אחר שהוא באתר, מעידים על הסכמתך לתנאי שימוש אלה. אם אינך מסכים להם, אנא עזוב את האתר כעת ואל תעשה בו שימוש.

 

 

השימוש באתר

האתר מיועד לשימוש אישי ופרטי בלבד. אין לעשות כל שימוש מסחרי במי מהתכנים הנמצאים באתר. אין להציג את האתר בתוך מסגרת כלשהי (IFRAME) באתרים אחרים ללא רשות בכתב מ האיגוד.

 

 

אחריות

השימוש וההסתמכות על כל הנמצא באתר הינו על אחריותך הבלעדית והמלאה. המידע והשירותים באתר ניתנים לשימוש כמות שהם (AS IS) . חובה עליך לבדוק שהתכנים המופיעים באתר נכונים, ו/או מתאימים לצרכיך. 

האיגוד לא יהיה אחראי לכל נזק מכל מין וסוג שהוא, אי נוחות, אובדן או הפסד עקב שימוש באתר ו/או הסתמכות על מידע ותכנים המוצגים בו.

 

 

זמינות ואבטחת האתר

האיגוד משתדל להפעיל את האתר ללא תקלות תוך שימוש באמצעים מתקדמים. אם זאת איננו יכולים להבטיח זמינות של 100% עקב הפסקות שרות יזומות ו/או תקלות. כמו כן איננו יכולים להבטיח הגנה של 100% מפני פריצה או תוכנות זדוניות. האיגוד לא יהיה אחראי לכל נזק שיגרם עקב הפסקת ו/או שיבוש פעילות האתר או עקב פריצה וחשיפת המידע או התכנים ולגולש לא תהיה כל טענה ו/או זכות תביעה ו/או דרישה כנגדו בגין זאת.

 

 

גישה לאתר 

האיגוד רשאי לסרב להעניק גישה לאתר לפי שיקול דעתו הבלעדי וללא התראה מוקדמת ולגולש לא תהיה כל טענה ו/או זכות תביעה ו/או דרישה כנגדו בגין זאת.

 

 

קניין רוחני

כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר על תכניו (לרבות: תכנים טקסטואלים, תמונות, קטעי וידיו) הם קניינו של (או מי מטעמו, לרבות צד שלישי אשר האיגוד התיר לו לעשות שימוש בקניינו). 

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ תכני האתר או חלקם מהם ללא קבלת אישור בכתב מהאיגוד.

 

 

קישורים

האיגוד אינו אחראי על קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים, ואינו מספק ערובה למהימנות או שלימות אתרים אלו.

 

 

פרסומים

האיגוד אינו אחראי לתוכן מודעות, "באנרים" או לכל חומר פרסומי באתר. האחריות לכך על המפרסמים בלבד.

 

 

שינויים 

האיגוד שומר לעצמו את הזכות לעדכן, להוסיף, לגרוע מעת לעת מתנאי שימוש אלו, ללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. השימוש באתר לאחר פרסום תנאי שימוש המעודכנים מהווה את הסכמתך לתנאי השימוש המעודכנים והתחייבותך לפעול על פיהם.

 

 

סמכות שיפוט

על תנאי השימוש יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

 

בואו נדבר!

Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input